התענוג שבאוכל

יאנה דוברוביצקי התענוג שבאוכל-יאנה מבשלת, בעלים

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • הזמנות לקייטרינגים עד 50 איש

  פגישת יעוץ, הרכבת תפריט והתאמתו לתוכן האירוע, מס' משתתפים, תקציב
   
 • הזמנה לאירוע עד 20 איש

  פגישת יעוץ, הרכבת תפריט והתאמתו לתוכן האירוע, מס' משתתפים, תקציב
   
 • הזמנה לקייטרינג עד 100 איש

  פגישת יעוץ, הרכבת תפריט והתאמתו לתוכן האירוע, מס' משתתפים, תקציב
   
 • סדנאות וחוגי בישול לילדים

  חוגי בישול שבועיים לילדים מעל גיל 8. חוויות בישול ואפיה, תוך כדי הקפדה על מושגי יסוד וחוקים בעבודה במטבח, מודעות לאוכל לא רק טעים אלא גם בריא. החוגים מתקיים באוירה בייתית, במטבח הפרטי שלי ברמת גן עם חשיפה לעולם נפלא של ריחות, מרקמים וטעמים. במהלך השנה הילדים ילמדו להכין גם מנות יום יומיות האהובות עליהם וגם מאכלי פינוק למשפחה. כל חומרי הגלם בחוגים הינם החומרים הטריים והאיכותיים ללא צבעי מאכל וחומרים משמרים.
   
 • הפעלות ימי הולדת

  הפעלת ימי הולדת בנושא הבישול ואפיה עם אפשרות לבחירת נושא: מסיבה מסביב לעולם, חגיגה איטלקית, מסיבה מגולגלת, מסיבה מלאת כל טוב, קאפקייקס ועוד... אפשרות להכנת ארוחה כולל קינוח שהמוזמנים יכינו בעצמם ויהנו בסוף המסיבה ממעשה ידיהם. מיועד לילדים מגיל 8 ועד 20 משתתפים. המחיר כולל מצרכים ומוצרי גלם טריים ואיכותיים , כלים וכל מה שנדרש על מנת להפוך את המסיבה לאירוע שכולם ידברו עליו!
   
 • מגשי אירוח חלביים מלוחים

  מגשי אירוח חלביים הכוללים כ20 כריכים/מיני רולים/ מיני קישים. הכריכונים ומיני רולים יבואו ב3 טעמים לפי הבחירה: גבינת שנת וסלומון בכבישה בייתית, פסטו תוצרת בית עם גבינת עזים, סלט טונה מיוחד, גבינה צהובה ולא רק, סביח, חביתת ירק ועוד הרבה אפשרויות לפי בחירת הלקוח. מיני קישים ב3 טעמים לבחירה: בטטה, אנטיפסטי, בצל, פטריות, ברוקולי, טונה ותירס, גבינות, כרובית, חצילים. חשוב לציין כי קרדיטים מתייחסים למגש בודד.
   
 • מגשי אירוח בשרים ודגים

  מגשי אירוח הכוללים כ20 כריכונים/מיני רולים/לחמניות ביס במבחר טעמים. לבחירה 3 אפשרויות מילוי: פסטרמה דלת שומן ביתית, לשון קר עם שום ועשבי תיבול, פטה כבד תוצרת בית עם ריבת בצל, שפרוטים מעושנים, דג מטיאס כבוש בייתי. החזר בקרדיטים מתייחס למגש בודד
   
BizMakeBiz פותח ע"י